Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

4-15 Yaş Lisanslı US POLO ASSN Erkek Çocuk Eşofman Takım - Kırmızı

422,44 TL
894,90 TL
%53 İNDİRİM

Orijinal Barkodlu Lisanslı Us Polo ASSN Ürünüdür

Stok Kodu US1129-K
Barkod 5441001002112
Ürün Açıklaması

US POLO ASSN ORİJİNAL LİSANSLI BARKODLU ÜRÜNÜDÜR. 

Kumaş Detay: Üst & Alt: %65 Pamuk %35 Poly

Hareket kabiliyetini sınırlandırmayan özel kumaşlardan üretilmiştir. Enerji ve motivasyon veren koleksiyonumuzdan olan USPA erkek eşofman takımı günlük hayatın her anına uyumludur.

Poly Kumaş: En Kaliteli Pamuk Penye Ürünlere Yumuşaklık Katar. Çocuğun Hareketliliğine Rahatlık Sağar. Esnek, Hafif , Pamuk Dokuya Yumuşaklık Katan Kumaştır. Sonbahar Ve Kış Aylarında En Çok Tercih Edilen Ve En Sevilen Kumaş Türlerindendir. Dayanıklı ve En kaliteli Kumaş Dokusuna sahip olup yıkama sonrasında solma yapmaz.

Ürün Açıklaması:  Çocuk kıyafeti seçmek anne ve baba için bazen zor bir görev haline gelebilir. Özellikle de çocuklar büyüdükçe bu durum daha da zorlaşır. Çocukların gelişim süreci içerisinde sosyal hayata katılımları arttıkça kıyafet seçimlerini de kendileri yapmak isterler. Çünkü onların da artık sosyal bir çevresi vardır ve kendilerini arkadaşlarına, öğretmenlerine beğendirmek isterler. Çocuklar kıyafet konusunda zaman zaman yanlış seçimler yapabilir. Anne ve baba olarak sizler bu duruma müdahale etmek istersiniz fakat bunu yaparken çocukların düşüncelerini görmezden gelmek pek doğru olmayacaktır. Kendi zevkiniz ve çocukların isteklerini ortak bir paydada buluşturmak gerekir. Çocukların kıyafet seçiminde rahatlık ve fonksiyonelliğe öncelik vermek, çocukların sağlıklı gelişimi açısından önemlidir. Tüm bunlar düşünülerek hazırlanan U.S. Polo Assn Lisanslı Kırmızı Erkek Çocuk Kanguru Cepli Eşofman Takımı Kaliteli pamuk içeriği ile hem sizin içiniz rahat olsun hem de çocuğunuz mutlu olsun. Kumaş içeriği itibari ile oldukça sağlam ve esnek olan eşofman takımı çocuğunuzun hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Çocuk kıyafetleri çok sık kirlenir ve sürekli yıkama gerektirir. U.S. Polo Assn Lisanslı Kırmızı Erkek Çocuk Kanguru Cepli Eşofman Takım, çok fazla leke tutmaz ve rengini uzun süre korur. Alt ve üst olarak 2 ayrı parçadan oluşan eşofman takımının üst kısmı kırmızı, lacivert ve bej renkli parçalı modeldedir ve üzerinde USPA 1890 yazı baskısıyla kanguru cep detayı mevcuttur. Alt kısmı ise lacivert renkte olup dar paçalıdır. Sol tarafında U.S. Polo Assn sembolü yer alır. Siz de çocuğunuz için bu güzel takıma sahip olmak isterseniz, internet sitemizden kolay ve hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürün Tipi: Takım

Ürün Kalıbı: Tam Kalıp 

Yorumlar
Yorum Yap