Document
Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

8-14 Yaş Sılver Fisto Kız Çocuk 3'Lü Takım -Kiremit

699,95 TL
1.899,90 TL
%63 İNDİRİM

Kız Çocuk Takım

Stok Kodu 36344-K
Barkod 8887332401123
Marka HAUSEkids
Ürün Açıklaması

Kumaş Detayı: Hırka: Fisto Crop Ve Pantolon: %44 Poly %23 Viskon %33 Lurex

LUREX: Lurex (Lurex Company Ltd'nin bir markası) gibi metalik kaplamalı iplikler, onlarca yıldır pazarda iyi bir yere sahip. Mevcut bir trend, parlak ve süslü bir efekt elde etmek için bu iplikleri kumaşlara entegre ediyor.

Fisto Kumaş: Dantel görünümlü, işlemeli delikleri veya nakışları olan kumaş türüdür.Genel olarak bakıldığında saf pamuk ,pamuklu doğal ürünlerdir.Kumaşın ana materyali genellikle Pamuklu kumaş grubuna giren Pamuk Viskon veya Saf Pamuk Vualdir.Fisto kumaşlar nakışlı görüntüsü ve pamuk içerikli oluşuyla günlük kıyafetlerde tercih edilmesinin yegane sebeplerindendir.Fisto kumaşlar kıyafetlerin birçok bölümünde rahatlıkla kullanılabilir.Dantel gibi polyester içerikli olmadığından rahatsızlık vermez ve terletme yapmaz, içindeki nakışlı delikler sayesinde hava alır ve terleme seviyesini minimize eder.Doğal ve Nakışlı görüntüsü hoş-tatlı bir görünüm sunacaktır.

Poly Kumaş: Esnek , Hafif Kumaştır. Yumuşak Ve İpeksi Bir Dokuya Sahiptir.  Çabuk Kurumasından Dolayı Yazın En Çok Tercih Edilen Kumaş Türlerindendir. Ütü Gerektirmez.

Viskon : Bakımı Kolay , Renk Atmayan Ve En Kıymetli Değerli Bir Kumaştır. Dökümlü Yapısı ile Şık Bir Görünüm Kazandırır. Hafif Ve Üstte Şık Durmasından Dolayı En Çok Tercih Edilen Kumaş Türüdür.

Ürün Açıklaması: Hırka: Önü Tasarım Fisto Detaylı Yumuşacık İpeksi Doku Hırka Crop: Göz Alıcı Lurex Kumaştan Yumuşacık Likralı Crop Alt: Belden Lastikli Yumuşacık Efil Efil Göz Alıcı Lurex Kumaş Pantolon

Ürün Tipi: Takım

Ürün Kalıbı : Tam Kalıptır

Yorumlar
Yorum Yap