Document
Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

6-18 Ay Fisto Candy Kız Bebek Takım -Beyaz

369,95 TL
999,90 TL
%63 İNDİRİM

Kız Bebek Takım

Stok Kodu 3428-B
Barkod 1453089941133
Marka HAUSEkids
Ürün Açıklaması

Kumaş Detay: Üst: Fisto Alt: %75 Pamuk %25 Poly

Fisto Kumaş: Dantel görünümlü, işlemeli delikleri veya nakışları olan kumaş türüdür.Genel olarak bakıldığında saf pamuk ,pamuklu doğal ürünlerdir.Kumaşın ana materyali genellikle Pamuklu kumaş grubuna giren Pamuk Viskon veya Saf Pamuk Vualdir.Fisto kumaşlar nakışlı görüntüsü ve pamuk içerikli oluşuyla günlük kıyafetlerde tercih edilmesinin yegane sebeplerindendir.Fisto kumaşlar kıyafetlerin birçok bölümünde rahatlıkla kullanılabilir.Dantel gibi polyester içerikli olmadığından rahatsızlık vermez ve terletme yapmaz, içindeki nakışlı delikler sayesinde hava alır ve terleme seviyesini minimize eder.Doğal ve Nakışlı görüntüsü hoş-tatlı bir görünüm sunacaktır.

Poly Kumaş: Esnek , Hafif Kumaştır. Yumuşak Ve İpeksi Bir Dokuya Sahiptir.  Çabuk Kurumasından Dolayı Yazın En Çok Tercih Edilen Kumaş Türlerindendir. Ütü Gerektirmez, Kırışmaz.

Ürün Açıklaması: Üst: Sevimli Tasarım Ve Her Bir Detayı İşçilikli İçi Tül Ve Pamuk Astarlı Arka Kısmı Düğmeli Tasarım Fisto Detaylı Yumuşacık Efil Efil Elbise Alt: Belden Lastikli Sevimli Fırfır Detaylı İpeksi Doku Yumuşacık Çamaşır

Ürün Tipi: Takım

Ürün Kalıbı : Tam Kalıptır. 

 

Yorumlar
Yorum Yap