Document
Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

8-14 Yaş All Style Best Kız Çocuk 3'Lü Takım -Krem

849,95 TL
2.299,90 TL
%63 İNDİRİM

Kız Çocuk Takım

Stok Kodu 36301-KR-2
Barkod 9878987678908
Marka HAUSEkids
Renk
Ürün Açıklaması

Kumaş Detay:  İç Bluz: %100 Pamuk Ceket: Damla Kumaş Alt:%75 Viskon %25 Lurex

LUREX: Lurex (Lurex Company Ltd'nin bir markası) gibi metalik kaplamalı iplikler, onlarca yıldır pazarda iyi bir yere sahip. Mevcut bir trend, parlak ve süslü bir efekt elde etmek için bu iplikleri kumaşlara entegre ediyor. En Pahalı Ve İşçilikli Aynı Zamanda Uzaktan Bakıldığında Dahi Kalitesi Göz Alan Bir Kumaş Türlerindendir.

Damla Kumaş:Bu kumaş türünün en büyük özelliği su geçirmez ve Hafif Hareket Kabiliyetini Sınırlandırmayan özelliğe sahip olmasıdır. Bu yüzden su veya bir sıvı döküldüğünde çok basit şekilde temizlenebilmektedir. Hatta herhangi bir hasar oluşmayacağını da söyleyebiliriz. 

Viskon : Bakımı Kolay , Renk Atmayan Ve En Kıymetli Değerli Bir Kumaştır. Dökümlü Yapısı ile Şık Bir Görünüm Kazandırır. Hafif Ve Üstte Şık Durmasından Dolayı En Çok Tercih Edilen Kumaş Türlerindendir.

Ürün Açıklaması: Üst: Her Bir Detayı Tasarım Ve İşçilik Olan Krem Yerleri Su Geçirez Damla Kumaş Tasarım Ceket VE Havalı Baskı Detaylı Yumuşacık Pamuk Penye Bluz  Alt: Belden Lastikli Efil Efil Tasarım Detaylı Pantolon 

Ürün Tipi: 3'Lü Takım

Ürün Kalıbı : Tam Kalıptır

Yorumlar
Yorum Yap