Document
Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

8-14 Yaş All Style Stayon Kız Çocuk 3'Lü Takım -Krem

949,95 TL
2.599,90 TL
%63 İNDİRİM

Kız Çocuk Takım

Stok Kodu 56301-K
Barkod 9878900678908
Marka HAUSEkids
Ürün Açıklaması

Kumaş Detay:  İç Bluz: %75 Viskon %25 Lurex  Ceket: Damla Kumaş Pantolon:Modal Kumaş

Modal Kumaş: Kayın ağacından üretilen modal kumaş, tamamıyla doğal, yaş ve kuru dayanıklılığı yüksek bir lif çeşididir. Modal yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır ve nem transfer özelliğiyüksektir. Modal iplik kullanılarak örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak bir yapıya sahiptir.

Damla Kumaş:Bu kumaş türünün en büyük özelliği su geçirmez ve Hafif Hareket Kabiliyetini Sınırlandırmayan özelliğe sahip olmasıdır. Bu yüzden su veya bir sıvı döküldüğünde çok basit şekilde temizlenebilmektedir. Hatta herhangi bir hasar oluşmayacağını da söyleyebiliriz. 

LUREX: Lurex (Lurex Company Ltd'nin bir markası) gibi metalik kaplamalı iplikler, onlarca yıldır pazarda iyi bir yere sahip. Mevcut bir trend, parlak ve süslü bir efekt elde etmek için bu iplikleri kumaşlara entegre ediyor. En Pahalı Ve İşçilikli Aynı Zamanda Uzaktan Bakıldığında Dahi Kalitesi Göz Alan Bir Kumaş Türlerindendir.

Ürün Açıklaması: Üst: Her Bir Detayı Tasarım Ve İşçilik Olan Krem Yerleri Su Geçirez Damla Kumaş Tasarım Ceket VE Havalı Tasarım Nakış Detaylı Yumuşacık Tiril Tiril Bluz  Alt: Belden Lastikli Tasarım Detaylı Pantolon 

Ürün Tipi: 3'Lü Takım

Ürün Kalıbı : Tam Kalıptır

Yorumlar
Yorum Yap