Document
Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

8-14 Yaş Pavlova Kız Çocuk Etekli Takım -Krem

599,95 TL
1.799,90 TL
%67 İNDİRİM

Kız Çocuk Takım

Stok Kodu 36327-K
Barkod 2223314403393
Marka HAUSEkids
Ürün Açıklaması

Kumaş Detay:  Üst: %95 Pamuk %5 Elastan Alt: %85 Viskon %15 Linen

Elastan/Likra: En Kaliteli Pamuk Penye Ürünlerinde kullanılır. Esneme Özelliği Nedeniyle Dayanıklı , Güçlü Yapıdaki Dokuma Türüne Sahiptir. Hem Boyuna Hemde Enine Esneme Özelliği Vardır. Tekstilde En Kaliteli Penye Ürünler %95 Pamuk %5 Elastan İçerir.

Linen Kumaş: Linen kumaşlar keten bitkisinin liflerinden yapılmış bir tekstildir. , bitkisel kökeni olan doğal bir kumaş olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça dayanıklı olması ve esneklik göstermemesi nedeni ile tekstilde en pahalı ve kaliteli kumaşların başında gelmektedir. Toz çekmeyen ve güneşte rengi solmayan bir kumaş olmasının yanı sıra serin havalardan korur sıcak yaz günlerinde ise serinlik veren yapısı ile en zor bulunan kumaşlardandır. 

Viskon : Bakımı Kolay , Renk Atmayan Ve En Kıymetli Değerli Bir Kumaştır. Dökümlü Yapısı ile Şık Bir Görünüm Kazandırır. Hafif Ve Üstte Şık Durmasından Dolayı Yazın En Çok Tercih Edilen Kumaş Türüdür.

Ürün Açıklaması: Üst: Havalı Tasarım Güpür Detaylı Yumuşacık Pamuk Penye T-Shırt Alt: Öncelikle Önündeki Düğmeler Görsel Tasarımdır Etek Önden Düğme İle AÇILMAZ. Belden Lastikli Havalı Tasarım Güpür Cep Detaylı İçi Pamuk Astarlı İpeksi Doku Tasarım Etek

Ürün Tipi: Takım

Ürün Kalıbı : Tam Kalıptır

Yorumlar
Yorum Yap