Document
Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

Sıkça Sorulan Sorular

hausekids.com olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamak adına YURTİÇİ KARGO ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tabiki, Hiçbir Neden Göstermeden Değişiminizi İstediğiniz Ürünlerle Yapabilirsiniz. 

Değişim WhatsApp Hattımız: 552 526 93 23

Değerli Müşterimiz Ödeme Seçeneklerimiz Şu Şekildedir ; 

Kapıda Nakit Ödeme , hausekids.com dan Kredi Kartı ve Havale & Eft

hausekids.com da : Kapına Nakit Ödeme Ve Kredi Kartı

WhatsApp Sipariş Hattında : Kapıda Nakit Ödeme Ve Havale&EFT 

Değerli Müşteriniz, Kapıda Sadece NAKİT Ödemeli Gönderim Yapmaktayız. Kapıda Kredi Kartı Ödeme Seçeneğimiz Bulunmamaktadır.

Siparişinizin tüm adımları ile ilgili olarak sizleri E-mail ve SMS yoluyla bilgilendiriyoruz. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza ulaşacak E-mail ve SMS bildirimindeki bağlantıya tıklayarak kargonuzun tüm hareketlerini izleyebilirsiniz. Ayrıca hesabınızdaki Siparişlerim sayfasından siparişinize ait tüm detaylara ve kargo takibi için gerekli bağlantıya ulaşabilirsiniz. Aksi Durumda WhatsApp Üzerinden Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin WhatsApp Müşteri Hizmetleri : 0531 855 13 33

Hızlı Olmasıyla Övülen hausekids.com dan Verdiğiniz Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir.  Ortalama Teslim Süresi 2 İş Günüdür. 

Tabiki Dünyanın Neresinde Olursanız Olun HAUSEkids Kalitesi Kapınıza Gelmektedir. Yurtdışı Siparişleriniz İçin Sadece WhatsApp Sipariş Hattımızdan (0531 855 13 33 )  İletişime Geçmelisiniz. Yurtdışı Siparişlerinizin Ödemesini Western Union İle Almaktayız

Sepetinize eklediğiniz ürünler için stok revizesi yapılamamaktadır. Sepetinize eklediğiniz ürünü satın almadığınız sürece tükenme ihtimali bulunmaktadır.

hausekids.com bin adetten fazla seçenek ve on binlerce adetten fazla stok ile satış yapmaktadır. Ne yazık ki burada görmüş olduğunuz ürünlerin tamamını fiziksel mağazalarımıza sığdıramıyoruz. Beğendiğiniz ürünlerin mağazalarımızdaki stok durumlarını öğrenmek için ilgili mağazanın telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.