Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

ANNE - KIZ PİJAMA TAKIMI RAHATLIĞI

ANNE - KIZ PİJAMA TAKIMI RAHATLIĞI

Pijama takımı denildiği zaman herkes uykuya yatmadan önce giydiği iki parçadan oluşan alt ve üst kıyafetleri düşünür.  Uzun kollu pijama takımı ve kısa kollu pijama takımı olarak bilinen modeller klasiklerin dışına çıkarak birden çok modeli Hausekids pijama kadın kategorisi üzerinden satışa sunmuştur. Oldukça rahat ve kullanışlı olan kadın pijama takımları rahat ve sportif bir tarza sahip olurken düz, çiçekli, desenli, fırfırlı gibi desenleri ile şık yapmayı başarıyor. Ev şıklığını pijama takımları sayesinde sağlayabilmeniz adına HAUSEkids web sitemiz üzerinden uygun fiyatlardan sizlere sunuluyor. 

 

Kadın Pijama Takımları 

 

Kadın pijama takımı, en çok rahatlığı ile ön plana çıkarken, kalitesi de en az rahatlığı kadar önemli bir etkendir. Kadın pijama modelleri pamuklu, ipek, tiftik, saten ve pazen gibi kumaşlardan üretilerek hoş, gösterişli, şık ve seksi bir görünüme sahip olur. Genellikle günlük hayatta ya da çeyiz düzerken alınan kadın pijama takımları bir dolap içerisinde olmazsa olmaz parçalardan birisidir. Şort, kapri ve uzun seçenekleri ile birden çok alternatif sunmuştur.  Yazlık, kışlık, mevsimlik ve sabahlık gibi kategorilere de ayrılan takım çeşitleri her evin modasını meydana getirir. Ev giyimi olarak bilinen pijama takımları anne ve kızların uyumlu giyinmesi için anne kız pijama modelleri de anneler için en kurtarıcı parçalardan birisi olmuştur. Anne kız pijama takımı seçenekleri anne ve çocuklarının uyumlu ya da aynı giyinmesi için özel tasarlanan modellerdir. Anneler gününde en çok tercih edilen bu tasarımlar, küçük kızların ve annelerinin en sevdiği kıyafet olmuştur. Birbirinden güzel ve şık tasarımları bir araya getiren HAUSEkids anne kız pijama takımı modellerinin akla gelen ilk markalarından olmayı başarmıştır. 

 

Sevimli Kız Çocuk Pijama Takımı 

 

Kız çocuk pijama; renkli ve gösterişli giyinmeyi seven kız çocuklarının ev içerisinde ya da misafirlikte uyurken giydiği çiçekli, fırfırlı ve birçok desenli çeşitleridir. Birbirinden kaliteli ve lisanslı ürünlere uygun fiyatlar üzerinden ulaşmak mümkündür. Sizi ve kız çocuklarınızı düşünerek bir araya getirdiğimiz pijama takımları için HAUSEkids internet sitemizi ziyaret ederek bütçe dostu alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.