Document
Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

BEBEK ŞAPKA MODELLERİ SEÇERKEN SAĞLIĞI İHMAL ETMEYİN

BEBEK ŞAPKA MODELLERİ SEÇERKEN SAĞLIĞI İHMAL ETMEYİN

Bebeklerimizin sağlığı her şeyden önemli olduğu için beslenme alışkanlıklarına verdiğimiz önem kadar bebeklerimizin ne giyeceği konusunda da aynı titizliği göstermemiz gerekiyor. İster yazın kullanmak için yazlık bebek şapkaları ister unisex şapka çeşitleri olsun mutlaka onların sağlığını düşünerek tercihler yapmamız gerekiyor. Örneğin bebeğiniz için şapka alacaksınız ancak bebek şapka modelleri arasında herhangi bir karara varamadınız veya seçtiğiniz erkek bebek şapka ya da kız bebek şapka seçiminin rengi çok hoşunuza ve almaya karar verdiniz. Peki bebek şapka modelleri için malzeme kalitesini kontrol ettiniz mi? Henüz gelişim aşamasında olan bebeklerin kullanacağı kıyafetlerde en çok dikkat edilmesi gereken malzeme kalitesi olmalıdır. Herkes çocuğunun çok şık olmasını ister ancak bunu isterken çocuklarımızın sağlığını da düşünmek zorundayız. Bu yüzden kalitesinden emin olduktan sonra bebek şapkaları arasında dilediğiniz renge göre seçim yaparsanız çocuğun gelişimi açısından daha sağlıklı olur.

 

HIZLA BÜYÜYEN ÇOCUKLAR İÇİN ÇOCUK ŞAPKA TERCİHİ

 

Bildiğiniz gibi çocuklar çok hızlı büyürler hatta o kadar ki çocuğunu bir süre görmeyen birisi uzun bir zaman geçip çocuğunu gördükten sonra çocuğunun aynı olduğuna inanmayabilir. Çocuklar hızlıca büyüdükleri gibi buna paralel olarak istekleri de hızlıca değişebilir. Bu sebeple bugün unisex şapka seven çocuk yarın kendi cinsiyetini tamamen belli eden örneğin erkek çocuğu kovboy desenli ya da kız çocuğu prenses desenli şapka tercihlerinde bulunabilir. Çocuğunuz için kıyafet alırken bu durumu da göz önünde bulundurmak iyi olacaktır, aksi halde çocuğunuz bugün severek giydiği şapkayı yarın giymek istemeyebilir. Bir diğer husus da çocuğun gelişimi. Hep duymaya alıştığımız “bir büyüğünü alalım seneye de giyersin” kalıbı aslında çok doğru bir söylem. Çocuklar için seçim yaparken bu durum da göz önünde bulundurulabilir, böylelikle gerçekten çocuğunuz seneye de aldığınız ürünün içine sığabilir.

 

KIZ ÇOCUK ŞAPKA ALIRKEN KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYİN

 

Her bilinçli ebeveyn gibi kız çocuk şapka, bebek şapka modelleri ya da çocuk şapka envanterleri arasında dilediğiniz tercihi Hausekids ile yapın. Sitemizde bulunan onlarca farklı modellere göz atarak bebeğiniz için en doğru kararı verin.