Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

Çocukların Üzerinden Çıkarmak İstemeyecekleri Çocuk Yağmurluk Modelleri

Çocukların Üzerinden Çıkarmak İstemeyecekleri Çocuk Yağmurluk Modelleri

Çocuklar eğlenceli olan her şeyi sever ve her şeyde biraz eğlence arar. Giydikleri kıyafetin eğlenceli olması da onlar için önemlidir. HAUSEkids olarak, bu özelliği tasarımlarımızda da ele aldık ve çocuklarınızın içinde mutlu olabileceği tasarımlar yarattık. İsterseniz gelin, bu bilinçle tasarlanmış çocuk yağmurluk modellerimize bir göz atalım…

 

Çocuklar, Hayvanlar Âleminin Etkisini Çocuk Yağmurluk Modelleri ile Üzerlerinde Hissediyor!

 

Özellikle erkek çocuklarının dikkatini çeken hayvanlar âlemi, ürünlerimize esin kaynağı oldu. Ağırlıklı olarak bu temayla tasarlanan erkek çocuk yağmurluk modellerini oğlunuz üzerinden çıkarmak istemeyecek.

Erkek çocuk yağmurluk modellerimizden; içi pamuk penye ve astarlı sevimli dinozor, koala veya aslan tasarımlı erkek çocuk yağmurluk modelleri, 1 ila 6 yaş aralığındaki çocuklar düşünülerek tasarlanmıştır. Çünkü bu yaş aralıkları, çocukların hayal güçlerinin en yüksek olduğu zamanlardır. Bu dönemde çevrelerinde gelişen her şeyi, hayal güçleri için birer malzeme haline getiriyorlar. Erkek çocuk yağmurluk modellerimizin tasarımları ve hareketli detayları da çocuğunuzun hayal gücünü süsleyecek malzemeler haline gelecektir.

 

 

 

Kız çocuk yağmurluk modellerinde ise daha soft tonları tercih ettik. Değişken ve hareketli temaların olduğu kız çocuk yağmurluk modelleri, kızınızı içinde rahatsız hissettirmeyen esnek bir kumaşa sahip ve sevebileceği küçük detaylarla hareketlendirilmiştir.

Tavşan kulaklı kız çocuk yağmurluk modelinin sağ cebine eklenen tavşan detayı, kızınızı keyiflendirmek ve ona arkadaş olması düşüncesiyle tasarlandı. 2-6 yaş beden aralığına sahip ürünümüz; lila, yeşil, pembe ve sarı olmak üzere dört renk seçeneğine sahiptir.

8-14 yaş Let’s Go kız çocuk yağmurluk modeli ise hareketli kombinleri süsleyecek, sade bir parçadır. Yağmurluğun iç astarında file örgü kumaş kullanılmıştır. Bu kumaş; kolay temizlenen, hafif ve yüksek hava geçirgenliğine sahip olması açısından önemlidir.

 

Kız ve erkek çocuk yağmurluk modellerimizin hepsinde, esnek ve terletmeyen kumaşı ile en kaliteli yağmurluklarda tercih edilen kumaş türü kullanılmıştır. Yıkandıktan sonra kırışmaz ve ütü gerektirmez.

Çocuk yağmurluk modelleri ve çok daha fazlası için HAUSEkids sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler…