Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

HAUSEkids Çocuk Mont Modelleri

HAUSEkids Çocuk Mont Modelleri

Uzun bir kış geçiyoruz. Kışın soğuğundan çocuklarınızı korumak için onlarca yol arıyorsunuz değil mi? Size yardımcı olmak adına, çocuklarınızın soğuktan korunması için özel olarak seçtiğimiz birbirinden şık ve kullanışlı HAUSEkids çocuk mont modellerini keşfettiniz mi?

 

Peki, Çocuk Mont Modelleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

 

Kışın sertliğine ve kullanım alanına göre seçebileceğiniz çocuk mont modelleri, coğrafi bölgeye göre kalın ya da ince olarak seçilebilir.  Ama unutmamak lazım ki, çocuk mont modelinizin kalınlığı ve ürünün çocuğunuzu kıpırdatmayacak seviyede dolgulu olması, çocuğunuzu ne kadar soğuktan korusa da ürün seçiminiz doğru değildir.

 

  •         Okul çağındaki çocuğunuzun kullanacağı montlar, sık sık temizlendiği için makine de yıkanmaya uygun modeller olmalıdır.

 

  •         Alerjik bir durum söz konusu ise peluş çocuk montları yerine şişmek çocuk mont çeşitleri tercih edilmektedir. 

 

  •         Eğer çocuk mont modelleri içerisinden bir bebek montu seçecekseniz, yumuşak, daha geniş ve hafif bir bebek montu kalıbı tercih etmeniz hem sizin hem bebeğinizin kullanımı için daha kolay olacaktır.

 

  •         Eğer daha soğuk bir bölgede yaşıyorsanız, boydan uzun çocuk mont modelleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Genellikle çocuk mont modelleri ise boyu kalça altı olarak tasarlanmaktadır.

 

  •         Çocuk mont modelleri kapişon kısmı da çok derin olmamalıdır. Çünkü derin kapişonlü ürünler görüş açısını engellediği için yolda yürürken güvenli değildir. Bunun yerine kışlık çocuk mont modellerini bir atkı ya da bereyle kullanabilirsiniz.

 

Çocuk Mont Model Öneriler

 

Hausekids Neon kız çocuk mont modeli, 8 ila 14 yaş mont modelleri içerisinde, çocuğunuzun beden sağlığı için son derece uygundur. Büyük cep detayları ile dikkat çeken çocuk mont modeli, kızını karlı ve soğuk kış günlerinde fazlasıyla koruyacaktır.

Palandöken erkek çocuk mont modeli ise en çetin kış günlerinde bile çocuğunuzu soğuktan koruyacaktır. İçi ultra polar ve astarlı çocuk mont modeli -20 derece soğuğa kadar dayanıklıdır.

 

Genel olarak, HAUSEkids çocuk mont fiyatları, sizlere büyük bir fiyat-performans avantajı sunmaktadır. Buda size hesaplı bir alışveriş imkânı sunar. Kaliteli ve son derece şık tasarımlara sahip çocuk mont çeşitleri ile HAUSEkids’in fırsatlarla dolu dünyasına hoş geldiniz!