Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

Kışın Erkek Bebek Yelek ve Kıyafet Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kışın Erkek Bebek Yelek ve Kıyafet Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebekler, bünyelerinin hassaslığından dolayı sürekli bir korumaya ihtiyaç duymaktadır. Ebeveynleri olarak sizin bu düşünceli ve korumacı tavrınızı, biz de erkek bebek yelek modelleri ve diğer bebek giyim ürünlerinde gösteriyoruz.

 

Birçok aile, havaların soğumaya başlamasıyla çocuklarının hastalanmaması için onları soğuktan korumaya çalışmaktadır. Bu nedenle bulundukları ortamın ısı seviyesini yükseltirler ve bebeğin giydiği kıyafetlerin sayısını artırmaya başlamaktadır. Ancak, bebeğin giydiği kıyafetlerin sayısını arttırmak çok doğru bir hamle olmayabilir. Bazı araştırmalar bebeğin çok fazla giydirilmesinin solunum hastalıklarını tetiklediğini söylemektedir. Bu nedenle, bebeğin giydiği kıyafetleri daha kalın ve ısı hapsedici özellikte tutmaya çalışmak daha doğru olacaktır. Isı hapsetme özelliğine sahip erkek bebek yelek modelleri ise bu noktada ebeveynlerin en çok tercih ettiği ürünlerdendir.

 

Genellikle bebeklerin vücut ısısı 36,4 veya 37,4 derecedir. Bebeğin de vücut ısısını bu seviyede tutmak yeterli korumayı sağlayacaktır. Aynı şekilde ev sıcaklığını da 22- 24 derece aralığında tutmanız ve annenin giymiş olduğu kıyafetten 1 kat fazla giydirmek kış aylarında bebek sağlığını sorumak için yeterlidir.

 

Kış aylarında kıyafet seçerken dikkat etmek gereken bir diğer nokta ise, kolay çıkarılabilir ve değiştirilebilir olmasıdır. Evden çıkmadan önce erkek bebek yelek ürününü giydirebilir ya da bir battaniye yardımıyla gerekli hava korumasını sağlayabilirsiniz. Tekrar iç ortama girdiğinizde ise kolayca çıkarabilirsiniz. Bu durum bebeğinizin iç ortamda terlememesine neden olacaktır.

 

Erkek Bebek Yelek ve Kıyafet Modelleri Seçerken Şunlara Dikkat!

 

  •         Erkek bebek yelek modelleri arasından seçim yaparken, yukarıda da bahsedildiği gibi ısı tutucu olanı seçmenizde fayda vardır.

 

  •         Erkek bebek yelek modelleri içinden içi astarlı olan modelleri tercih edebilirsiniz.

 

  •         Erkek bebek yelek modelleri kumaşının anti-alerjen olmasına dikkat edin.

 

  •       Eğer erkek yelek modelleri örgü alacaksanız, pamuklu olmasına dikkat edin. Çünkü pamuk kumaş ısıyı koruyacaktır ve doğal yapısı bebeğinizin cildine zarar vermez.

 

  •     Erkek çocuk şişme yelek modelleri arasından yapacağınız tercihlerde bulunduğunuz bölgenin hava koşullarını öncelikle düşünüp değerlendirmelisiniz.

 

  •         Kolay erkek bebek yelekleri, size giydirirken de yardımcı olmaktadır.  

 

O halde gelin, HAUSEkids ayrıcalıklarıyla sizlere sunulan erkek bebek son model bebek yelekleri seçeneklerine ve fiyatlarına bir göz atalım.