Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

KIZ BEBEK EŞOFMAN TAKIMI İLE MODAYA EMEKLE

KIZ BEBEK EŞOFMAN TAKIMI İLE MODAYA EMEKLE

Günümüzde moda yetişkin giyimiyle kısıtlanmayacak ölçüde gelişen bir kavram. Bebek eşofman takımı seçerken siz de kızınız için modaya uygun eşofman takımları tercih edebilirsiniz. Tercih edilebilecek farklı desen ve renklerde kızınızı küçük bir moda ikonu yapabilirsiniz. Kız bebek eşofman takımı başlangıç için doğru bir karar olabilir. Hem şık hem rahat olmasıyla eşofman takımı bebekleri için ailelerin başat tercihlerdendir. Minik bir süper kahraman veya prenses gibi kombinlerle birlikte daha eğlenceli zamanlar geçirebilir ve o anı fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

BEBEK EŞOFMAN TAKIMI NASIL SEÇİLMELİ


Eşofman takımı seçerken dikkat edilmesi başat unsurlardan bir tanesi de tartışmasız malzeme kalitesidir. Söz konusu bebeklerimiz olduğunda ise en öncelikle dikkat edilmesi gereken unsurlar; kumaşın içeriği, dikişinde kullanılan ipliklerin sertliği ve kalitesi, kumaşın antialerjik olması, kolay giydirilebilirliği, üzerindeki aksesuar yoğunluğudur. Bebeklerin ciltleri hassas bir yapıda olduğundan sentetik, yarı sentetik kumaştan üretilmiş bebek eşofman takımı ciddi sağlık sorunları oluşturabilmektedir, bu sebeple içeriği pamuk olan ürünler kullanılmalıdır. Kız bebek eşofman takımları modelinde kullanılan iplikler de ciltte sürtünmeye bağlı tahriş oluşturabileceğinden yumuşak iplik kullanılmış ürünlere yönelinmesi gerekmektedir. Ayrıca eşofmanlarda kullanılan malzemenin antialerjik olması da ciltte ve daha ciddi medikal sorunlar oluşmasını önlemek adına önemlidir. Bunların dışında bebeklerin yutabileceği aksesuarların olmadığı eşofman takımları tercih edilmelidir.

 

TERTEMİZ BEBEK EŞOFMAN TAKIMLARINI TERTEMİZ YAPMAK İÇİN 7 ALTIN KURAL

 

•Yetişkinlerin çamaşırlarındaki parfüm, dışarıdan üzerine bulaşan zararlı gazlar gibi etkenler sebebiyle bebek eşofman takımları sadece ona ait olan kıyafetlerle yıkanması gerekmektedir.

 

•Kullanılacak olan suyun derecesinin optimum derecede olması gerekmektedir.

 

•Kullanılan deterjan markalarının içeriği alerjen ve başka zararlı maddeler içermemelidir.

 

•Yıkanan çamaşırlar deterjanlarından tamamen arındırılabilmesi için durulama perdiyodu uzun olabildiğince tutulmalıdır.

 

•Durulama işlemi sonrasında bebek eşofman takımı güneşi doğrudan alacak bir pozisyonda ve açık havada kurutulmalıdır. Güneş ışınları çamaşırlar üzerinde anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

 

•Kuruyan çamaşırlar kuru ve temiz bir alanda saklanmalıdır.

 

•Sıkça yapılan hatalardan bir tanesi olan ütüleme işlemi, bebek eşofman takımı için hijyenik olmayan sonuçlar doğurabileceğinden bu işlemden kaçınılmalıdır.