Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

Kız Çocuk Eşofman Takımı Modaya Uyarken Sağlığı da Korusun

Kız Çocuk Eşofman Takımı Modaya Uyarken Sağlığı da Korusun

Kız çocuklarımız için sağlıklı giyim ürünleri seçerken en önemli olan kategorilerden bir tanesi de kız çocuk eşofman takımı olarak düşünülebilir. Modayı takip ederek seçilen ürünlerde kullanılan malzeme kalitesi de çocuklarımız için yadsınamaz bir önem taşımaktadır. Çocuk giyimlerinde sentetik dokuma oranı az, pamuklu ve hava alabilen kumaşlar tercih edilmelidir.

 

Malzeme içeriğinde kullanılan kauçuk ve polyester bazlı ürünler terleme dengesini sağlayamadığından bir takım (mantar, isilik) sorunlara sebebiyet verebilir. Bir diğer hususu ise ürün seçiminde kullanılan dikiş kalitesi oluşturmaktadır. Kız çocuk eşofman takımı modelleri kullanıldığı dikiş türü, cilt yüzeyinde hareket esnasında tahriş oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu sebeple daha yumuşak dikiş kullanılan modellere yönelmek önemlidir.Kız Çocuğu Eşofman Takımı Seçimi Yaparken Modayı Yakala

 

Kız çocuğu eşofman takımı modelleri de diğer kıyafet kategorileri gibi giyim modası için belirleyici olabilmektedir. Her yılın kendi modasına uygun kullanılan renkler ve desenler çocuk giyiminde de belirli özellik taşımaktadır. Sezonluk kız çocuk eşofman takımı modelleri seçerken yaz ayları için; daha açık tonlarda ve desenlerde kombin kullanılırken, kış ayları için; koyu tonlara yönelmek doğru seçim için kilit rol oynamaktadır. Yaz aylarında daha ince kumaşlı şort ve tshirt tercih edilerek bir şapka ve spor ayakkabıyla güzel kombin elde edilebilir.

 

Kış aylarında ise daha kalın kumaşlı bir eşofman altı ve sweatshirt ile güzel bir mont kullanarak kombinler yapabilmek mümkündür. Kombinlerde yapılan kontrast bütünlüğünü bozmadan ve giyimde çok hareketli tercihlerde bulunmadan zıt, küçük nüanslarla hoş bir görünüm elde edilebilir. Bunların yanısıra çocuk giyiminde model seçimi yaparken tercih ettiğimiz ürünler çocuğumuzu daha şık gösterirken özgüveninin gelişmesinde de belirleyici rol oynayacaktır. Bir diğer hususu ise kız çocuğu eşofman takımı fiyatları belirlemektedir. Sezon dışı ve sezona uygun olarak değişkenlik gösteren giyim fiyatlarına göre; sezon dışında ve önceki sezonlarda aldığınız ürünleri, yeni sezon ürünleriyle kombinlemeniz bütçenize de katkıda bulunacaktır.KIZ ÇOCUĞU EŞOFMAN TAKIMI TERCİHİNİZ İLE HAREKETLER KISITLANMASIN

 

Çocuğunuzun günlük yaşantısında uğraştığı aktiviteler, oyunlar ve sporsal faaliyetler eşofman takımı seçiminde belirleyici rol oynamaktadır. Kız çocuğu eşofman takımı modelleri incelerken de bu hususlara dikkat etmek oldukça önem arz eder. Modellerde kullanılan kumaşların elastikiyeti hareket kısıtlaması bakımından belirleyici rol oynayacaktır. Aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlayan eşofman takımı seçimleri hareketlerin kısıtlanmasını ortadan kaldırıp, çocuğunuzun fiziki yaralanmalar almasının önüne geçecektir. Ürünlerimize ulaşmak için HauseKids sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.