Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri ile Kızlar Tarzını Yaratmaya Başlıyor!

Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri ile Kızlar Tarzını Yaratmaya Başlıyor!

7’den 70’e hem kadınların hem erkeklerin en çok tercih ettiği sweatshirt modelleri, genç kızlarında çoğunlukla tercih ettiği ürünler arasındadır. Özellikle salaş giyime ilgi duyan yeni genç kuşak, sweatshirtleri üzerlerinden neredeyse hiç çıkarmıyor. Bu nedenle bizde kız çocuk sweat modelleri üzerinde fazlasıyla duruyoruz.  

 

HAUSEkids Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri

 

HAUSEkids olarak, çocuğunuzun beden sağlığını önemsiyor ve ürettiğimiz ürünlerde bu noktayı ilk önceliğimiz haline getiriyoruz. Kız çocuk sweatshirt modellerinde de çocuğunuzun beden sağlığına uyumlu olan kumaşı düşünerek, anti-alerjik ve mevsim şartlarına uyumlu kumaşlar kullanıyoruz.

 

%100 poly kumaş ile üretilen kız çocuk kapşonlu sweat modellerinin ürün özelliğine bakıldığında:

Kız çocuk sweat modelleri parlak kumaş dokusuna sahiptir.

Kız çocuk sweatshirt modelleri, kullanılan kumaş özelliği dolayısıyla esnek bir yapıya sahiptir.

Kız çocuk sweat modellerinde kullanılan poly kumaş ıslaklığı üzerinde tutmayan bir yapıya sahip. Islandığında çabuk kuruma özelliğinden dolayı kışın en çok tercih edilen kumaş türleri arasındadır.

Kız çocuk giyim sweatshirt modelleri, hafif bir kumaş dokusu olmasından dolayı, çocuğunuzu yormaz. Gün içerisinde rahatça ve yorulmadan hareket etmesini sağlar.

Kız çocuk sweatshirt modelleri, pamuk kumaşlarda görülen çabuk kırışma özelliğine sahip değildir. Bu nedenle sürekli ütü istemez ve sizi bu noktada yormaz.

Kapşonlu sweatshirt kız çocuk modelleri penyeye nazaran suya daha dayanıklıdır. Bu nedenle bahar günlerinde gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Sweatshirt kız çocuk modelleri kapüşonlu, bel ve bilek kısmı lastiklidir. Bilekleri büzgülü dururken, bel kısmındaki lastiği istediğiniz sıkılıkta ayarlayabilirsiniz. Ön kısmında bulunan deri, cep ve yazı detayı da kız sweatshirt modeline ayrı bir hareket katmaktadır. Kız çocuk sweat modeli deri kısmı, düğme detayı ile tasarlanmıştır. İsterseniz düğme kapalı kullanılabilir, isterseniz de vücudunuzun nefes alması için istediğiniz aralıkta düğmeyi açabilirsiniz.

 

HAUSEkids ayrıcalığı ile sizlere sunulan sweatshirt kız çocuk ürünlerinin en trend parçalarından biridir. En uygun fiyatlara kız çocuk sweatshirt modeline sahip olmak ve ürün seçeneklerini daha detaylı incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.