Document
Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

Kız Çocuk Yağmurluk Modelleri Temizliği

Kız Çocuk Yağmurluk Modelleri Temizliği

Yağmur mevsimi boyunca, kızınızı bu beklenmedik duşlardan korumak için kız çocuk yağmurluk modellerine sahip olmanız iyi olacaktır. Ancak uzun ve zor şartlar altında kullanılan bu yağmurluk modellerini düzenli olarak yıkamanız, kızınızın sağlığı için elzem bir noktadır.

O halde gelin, kız çocuk yağmurluk modelleri ile ilgili iki tane temizleme önerisine bir göz atalım…

 

Kız Çocuk Yağmurluk Modellerini Temizlemenin İlk Anahtarı: Sirke

 

Kız çocuk yağmurluk modellerini sirke ile temizleyecekseniz eğer ihtiyaç duyduğunuz malzemeler şunlardır:

 

  •         Sirke
  •         Kabartma tozu
  •         Su
  •         Yumuşak bir bez

 

Kız çocuk yağmurluk modelini temizlerken yapmanız gereken ilk işlem, bir kabın içine bir miktar sirke döküp, yumuşak bir bezi sirkenin içine daldırın. Sonra, bezi alın ve kız çocuk yağmurluk modelinizin üstünü, baştan sona silin. Silerken en kirli kısımların üzerinde biraz daha fazla durabilirsiniz. Ardından suya yarım kaşık bikarbonat atın. Kız çocuk yağmurluk modelinizi bu karışımda bir saat bekletin ve ardından soğuk suyla durulayın. Daha sonra kız çocuk yağmurluk modelinizi kuruması için asabilirsiniz.

 

Kız Çocuk Yağmurluk Modellerini Temizlemenin İkinci Anahtarı: Sıvı Sabun

 

Kız çocuk yağmurluk modelinizi temizlerken sıvı sabun kullanacaksanız eğer ihtiyaç duyacağınız malzemeler şunlardır:

 

  •         Sıvı sabun veya deterjan
  •         Kabartma tozu
  •         Su
  •         Bez
  •         Kova

 

Kız çocuk yağmurluk modelini temizlerken yapmanız gereken ilk işlem, kabı ılık suyla doldurup bir miktar deterjan veya sıvı sabunu dökmek. Daha sonra kız çocuk yağmurluk modelinizin kirli alanları üzerinde daha fazla yoğunlaşarak, yukarıdan aşağıya doğru kız çocuk yağmurluk ürününüzü temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kız çocuk yağmurluk üzerinde kalan tüm sabun veya deterjanı çıkarmak için bol su ile durulayın.

Daha detaylı temizlik istiyorsanız, kız çocuk yağmurluk ürününüzün üstünü suyla kaplayacak şekilde, su dolu kovaya batırın ve yarım çorba kaşığı bikarbonat atın. Kız çocuk yağmurluk modelinizi bu karışımda bir saat bekletin ve ardından soğuk suyla durulayın. Daha sonra kız çocuk yağmurluk modelinizi kuruması için asabilirsiniz.

 

En uygun fiyatlarla, en kaliteli kız çocuk yağmurluk modelleri ve çok daha fazla kız giyim ürününe HAUSEkids sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sağlıkla kalın…