Document
Çağrı Merkezi: +90 552 526 93 23

POLO KIZ ÇOCUK GİYİM

POLO KIZ ÇOCUK GİYİM

Polo kız çocuk giyim ürünleri, özellikle 6-16 arası kategorisinde oldukça popüler. HAUSEkids olarak U.S. Polo ürünlerine duyulan ilgi ile ürün çeşitliliğimizi artırıyor ve kız çocuk giyim adı altında kız çocuk takım, kız çocuk gömlek elbise, kız çocuk pijama, kız çocuk pijama takımı gibi yeni kategorilerimizi de sizlerle buluşturuyoruz. Polo çocuk giyim ürünlerinde özellikle kalite, konfor ve spor-şıklık ön planda. Spor kıyafetlerle de şık olunabileceğini herkese kanıtlayan U.S. Polo, her sezon yenilenen ek koleksiyonları ile alıcısından tam puan alıyor.

 

U.S. Polo Çocuk Giyim

132 yılı aşkın süredir marka değerini koruyan ve her yıl daha iyi bir ivmede gördüğümüz Polo çocuk giyim konusunda da kalitesini kanıtlıyor. Yakalı tişörtlerden eşofman takımlarına, çantalardan ayakkabılara, pijama takımlarından gömlek elbiselere kadar birçok ürün çeşitliliği olan Polo, kız çocuk giyim konusunda tercih edilen markalarda başı çekiyor.

 

Kız çocuk takım kategorisi özellikle yazlık ve kışlık modelleri ile her mevsime hitap eden, çocukların zevklerine göre modern ve spor tasarlanmıştır. Parkta, alışveriş merkezlerinde, oyun alanlarında ya da sosyal aktiviteler yaparken rahatlıkla tercih edilebilecek kadar hem şık hem de rahat olan kız çocuk takım ürünleri renk seçenekleri ile de göz doldurur. Kız çocuk gömlek elbise, tam da ilkbahar ve yaz mevsimlerinin kıyafeti. Özellikle bayram, özel gün ya da misafirliğe giderken tercih edilebilecek kız çocuk gömlek elbise seçeneği aksesuarlar kullanılarak şık bir hale dönüştürülebilir. 

 

Kız Çocuk Pijama Takımı

Polo kız çocuk pijama takımı seçenekleri ile çocuklarınız gece bile şık! Yalnızca gündüz dışarıda değil, gece uykuda da rahat ve şık olmak tüm çocuklarımızın hakkı. Onlara konforlu bir uyku sunmak için yastık, temiz nevresimler ve yatak ne kadar önemli ise mis gibi kokan, pamuklu pijamalar da o kadar önemli. Eğer daha önce Polo marka pijama kullanmadıysanız, geç kaldınız sayılmaz. Hemen internet sitemizi ziyaret ederek, HAUSEkids tarafından size sunulan tüm U.S. Polo model ve çeşitlerine göz atabilirsiniz.